AS Neiseri Grupp

AS Neiser on Baltimaade üks moodsamaid pehme mööbli tootmise ettevõtteid, kes ekspordib oma toodangust 97%. OÜ Brainteam on  kaasatud  2012 aastast ettevõtteis erinevaid muudatusi läbi viima. Näiteks ostutegevuse juhtimine, Lean tootmise põhimõtete järgi tootmisprotsesside ümber korraldamine, 5S põhimõtete evitamine , uute toodetete juurutusprotsesside korrastamine ja paljud muud.

AS SUNOREK
Sunorek As on Eesti suurim aknakatete ja garderoobi elementide tootjaid. OÜ Brainteam nõustab tootmisprotsesside muudatuste läbiviimisel garderoobikappide tehases alates 2016 aastast.

OÜ Brenstol
OÜ Brenstol on Eesti kapitalil põhinev edukas puidutööstusettevõte, mis tegutseb aastast 1997. Ettevõte käive on 27 milj eurot ja eksport 98%.Ettevõtte ekspordib oma tooteid 27 riiki. Näiteks, Saksamaa, Soome, Norra, USA ja paljud teised. OÜ Brainteam nõustab neid tootmisprotsesside muudatuste läbiviimisel alates 2016 aastast.

Lumbar OÜ

Lumbar OÜ on hakkepuidu tootmisega tegelev ettevõte. Peamised tegevusalad on hakkepuidu müük, kasvava võsa ost, lehtpuu raide ost ja hakkimise, ning hakkepuidu transpordi teenus.
Lumbar OÜ on kodumaisel kapitalil põhinev ettevõte. Hakkepuidu tootmise ja müügiga tegutseme aastast 2009. BrainTeam meeskonna abiga juurutati ISO 9001, ISO 14001 ja OHSAS 18001 süsteem.

Infrafox OÜ
Ettevõte tegutseb Eesti turul ELKORAL OÜ nime all. Välisturgudel, peamiselt peatöövõtuna tegutsemiseks loodi
2014 aastal uus ettevõtte nimi, INFRAFOX OÜ.
Ettevõte on usaldusväärne partner insenertehniliste lahenduste leidmisel tööstuse, kütte- ja veemajanduse,
elektripaigaldiste ning protsessijuhtimise automaatika peatöövõtu ja projektijuhtimise valdkondades.
BrainTeam meeskonna abiga juurutati ISO 9001, ISO 14001 ja OHSAS 18001 süsteem.

Siwira OÜ
Ettevõtte protsessiohje kirjeldasime keevitusstandardile EN ISO 3834-3 ja EN1090-1 2009+A1:2011 nõuetele lähtuvalt.
Ehitustoodete tootmisel kasutatakse üldjuhul ehitusklassi EXC2. BrainTeam OÜ abiga juurutati nimetatud protsessid.

Moodul AS
AS MOODUL on teraskonstruktsioonide valmistamisega tegelev ettevõte, mis asub Valga linnas. Tegutsetakse alates aastast 1992, seega omatakse põhjalikke teadmisi ja kogemusi antud valdkonnas.
Ettevõtte põhitegevuseks on teraskonstruktsioonide valmistamine.
AS Moodul on toodangu osas paindlik, kuid üldiselt suures osas toodetakse ehituslikke konstruktsioone, mille hulka kuuluvad mitmesugused kandekonstruktsioonid (fermid, postid, talad) ning
muud ehituskonstruktsioonid (kraanateed, raamid, platvormid, trepid, käsipuud). BrainTeami abiga juurutati ettevõttes EN 1090 standardile lähtuv süsteem ning ettevõtte sertifitseeriti. Tootmisohje vastab “Quality Requirements for Welding” ISO 3834:3 standardile.

Eesti Pank
Eesti Pank pälvis kvaliteedisertifikaadi ISO 9001:2008, mis tunnistab nimetatud standardi nõuetele vastavaks Eesti Panga sularahavarude haldamise, käitlemise, turvamise ja ka taristu haldamise.
Eesti Pank on eeskujuks avaliku sektori organisatsioonidele. BrainTeam aitab juurutada lihtsaid ja kergsti hallatavaid süsteeme, mis on ainulaadsed selles valdkonnas.

R Fix OÜ
Ettevõtte põhisuunaks on roostevabast terasest erinevate kinnitussüsteemide projekteerimine ja valmistamine. Ettevõtte tegevuse eesmärgiks on aidata teid kinnitustarvikute alase kompetentsiga ning tarnida projekti nõuetele vastavaid tooteid.